Telefon  +421 902 880 816

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Služby

Našou prioritou je zastrešiť všetky procesy zahŕňajúce realizovanie vášho bývania snov aby vaša cesta k spokojnému bývaniu bola čo najpohodlnejší a jednoduchá, postaráme sa o všetky komplexné úkony od projektovania až po samotnú realizáciu.

 

Portfólio služieb:

  • projektovanie
  • inžiniering
  • realizácia domu na kľúč
  • rekonštrukcie domov a bytov
  • stavebné práce interiér a exteriér
Inžinieri

Inžiniering

Projektantská činnosť

Projektantská činnosť

Inžiniering

 

Inžiniering predstavuje jednanie a zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi vo vzťahu k príprave potrebných dokumentov a zabezpečeniu stanovísk k stavbe.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletnú inžiniersku činnosť v stavebníctve čo znamená, že v prípade záujmu, dostanete od nás kompletné služby ako aj všetky doklady potrebné k vydaniu územného rozhodnutia, stavebného povolenia alebo kolaudačného rozhodnutia.

 

Projektantská činnosť

Naša spoločnosť ponúka výber z množstva katalógových projektov. Je našou povinnosťou poskytnúť pre Vás možnosť zakúpenia typových projektov rodinných domov. Niektorí naši klienti si nevedia vybrať konkrétny typový projekt rodinného domu. Jednoducho majú požiadavky, ktoré nespĺňa žiadny katalógový projekt alebo chcú uplatniť svoju fantáziu a tak realizovať svoje sny o bývaní. Preto sme pripravili službu, prostredníctvom ktorej Vám zabezpečíme vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie podľa vlastných predstáv.

 

Realizácia

V rámci realizácie vieme postaviť dom na kľúč podľa projektu či už jednoduchšiu stavbu zložitejšie poschodové domy, taktiež zastrešujeme rekonštrukcie interiéru domov, bytov, prístavby, exteriérové prvky ako terasy ploty, zámkové dlažby, altánky, úpravy dvorov, spevňovanie svahov atď.

 

ma63
ma64
ma65
ma66
ma67
ma68
ma69
ma70
ma71
ma72
ma54
ma55
ma56
ma57
ma58
ma59
ma60
ma62
ma61